Dünyanın her yerinde büyük ilgi gören etkinlikleri misafirlerimiz için unutulmaz bir deneyim haline getirmek bizim işimiz.                     

Ödül, Ağırlama, Teşvik …Yöneticilerinizi, İş Ortaklarınızı veya Çalışanlarınızı yurtdışına mı gönderiyorsunuz? Yoksa Ailece ya da arkadaşlarınızla unutulmaz bir seyahat mi planlıyorsunuz.

Hem Kurumsal müşterilere hem de bireylere özel hazırladığımız turlarımızla dünyanın en önemli spor müsabakaları, konserleri, festivalleri ve kırmızı halı etkinliklerini, yerinde ve canlı olarak izleme olanağı verirken seyahatinizi de isteklerinize göre en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz. 

Spor Odaklı Seyahat Yönetimi

Özel toplantı, bayi gezisi, basın gezisi, incentive programları gibi yurtdışı seyahat içeren organizasyonlarınıza Şampiyonlar Ligi Finali, Dünya Kupası, El Clasico, Wimbledon, Super Bowl gibi dünyanın en büyük spor organizasyonlarını da ekleyip iş seyahatinizde unutulmaz bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz. İsterseniz kapıdan – kapıya hizmet ile seyahatinizin bütün aşamalarını gerçekleştiriyoruz ya da bilet bulunamayan bu etkinliklere erişiminizi sağlıyoruz.

Müzik Odaklı Seyahat Yönetimi

Dünyanın neresinde olursa olsun sevdiğiniz sanatçıların konserlerine , hayal ettiğiniz festivallere erişiminizi sağlıyoruz. İster şirket olun, ister bir arkadaş grubu, Glastonbury, Coachella, Tomorrowland, Ultra, Adele, Coldplay, Rihanna vb. her türlü talebinizi size özel bilet dahil turlarımızla gerçekleştiriyoruz.

Etkinlik Odaklı Seyahat Yönetimi

Kırmızı halıda yürümek, MTV Music Awards’a katılmak, Oscar törenlerinin After Party’sinde yerinizi almak…

En prestijli etkinliklerde, en özel deneyimleri yaşayabilmeniz için bütün seyahatinizi baştan sona sizin için tasarlıyoruz, size sadece eğlenmek kalıyor.